Έτσι ήρθε ο θρίαμβος στου Ρέντη - Δείτε τα highlights του Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός (vid)

Δημοσιεύθηκε 3 χρόνια πριν, στις 8:15: 12/13/2021

Μπορεί το Τριφύλλι να βρέθηκε πίσω με 1-0 σετ πίσω στο σκορ, στο αιώνιο ντέρμπι, όμως από το σημείο αυτό και μετά ανέβασε την απόδοσή του και έφτασε σε μια πολύ σημαντική νίκη.

Επική νίκη για τους Πράσινους που κατάφεραν αν και ήταν πίσω με 1-0 σετ, κατάφεραν και κυριάρχησαν στον αγώνα από εκείνο σημείο και μετά, φτάνοντας στην νίκη με 3-1 και ανέβηκαν στην πρώτη θέση της βαθμολογίας, ενώ παράλληλα οι Πειραιώτες υπέστησαν την πρώτη τους ήττα για την φετινή σεζόν.